пн-нд: 9:00 - 21:00

У кошику порожньо!

Шкіряне взуття

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
16
166
1
17
1
5
2
2
7
5
1
1
4
1
Уточнити Пошук
КОД 11779 Босоножки = Orla_do =, цвет: СЕРЕБРО, материал: НАТУР. ЗАМШ( лазерное напыление )подошва: ..
759.00грн.
ШИКАРНЫЕ НОВИНКИ В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ Код 11223 Босоножки = Sophie = цвет: PINK , материал: НАТУР...
929.00грн.
ШИКАРНЫЕ НОВИНКИ В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ Код 11229 Босоножки = Sophie = цвет: ЧЕРНЫЙ , материал: НАТ..
879.00грн.
ШИКАРНЫЕ НОВИНКИ В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ Код 11234 Туфли с открытым носиком = Gattinoni =, цвет: ЗОЛО..
849.00грн.
КОД 11442 Босоножки с закрытым носиком = Ego =, НАТУР. ЛАК, цвет: БЕЖширина носочка - 7 см размер в..
679.00грн.
Босоножки с закрытым носиком = Ego =, НАТУР. КОЖА, цвет: ЧЕРНЫЙ ширина носочка - 7 см размер в разм..
679.00грн.
Код 11410 Кеды = PF_FP=, цвет: БЕЛЫЙ , материал: НАТУР. КОЖА, подошва - 2,5 см размер в размер ( дос..
919.00грн.
Код 11633 Туфли = Orlando =, цвет: ЧЕРНЫЙ, материал: НАТУР.ЗАМШ, платформа - 6 см, подошва - 4 см ма..
849.00грн.
Босоножки = Montale = цвет: ЧЕРНЫЙ + БРОНЗА ,материал:НАТУР.КОЖА , ширина передней лямки 4 см разме..
774.00грн.
В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗКод 11134 Босоножки = Orla_do =, цвет: Черныйматериал: Флотар ( в лазерном напы..
759.00грн.
В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗКод 11136 Босоножки = Orla_do =, цвет: Черный, материал: НАТУР. КОЖАподошва: сз..
779.00грн.
ШИКАРНЫЕ НОВИНКИ В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ Код 11209 Туфли = Bahrain =, цвет: КРАСНЫЙ , материал: НАТУР...
819.00грн.
ШИКАРНЫЕ НОВИНКИ В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ Код 11211Туфли = Bahrain =, цвет: ЧЕРНЫЙ , материал: НАТУР. З..
819.00грн.
ШИКАРНЫЕ НОВИНКИ В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ Код 11214 Туфли с открытым носиком= Gattinoni =, цвет: ПУДРА ..
849.00грн.
ШИКАРНЫЕ НОВИНКИ В НАЛИЧИИ И ПОД ЗАКАЗ Код 11215 Туфли с открытым носиком= Gattinoni =, цвет: СЕРЕБ..
849.00грн.
Шкіряне взуття

Шкіряне взуття, було і залишається найпопулярнішим серед усього розмаїття інших видів взуття.

Головний секрет такої популярності, це натуральні матеріали, які використовуються при виробництві шкіряного взуття.

Шкіра - натуральний матеріал, створений природою. Шкіра дихає і адаптується до різних температурних режимів. Такі властивості взуття, надають відчуття комфорту в будь-який час року, і в будь-яку погоду.

Ще одна перевага шкіряного взуття, це довговічність. Маючи в гардеробі кілька пар шкіряного взуття, і використовуючи їх по черзі, даючи таким чином їм відновлюватися, ми можемо з упевненістю сказати, що Ви втратите інтерес до цього взуття, тільки через старіння моделі, але не через їх зношеність.

Незважаючи на те, що на вигляд шкіра здається м'якою і ніжною, вона дуже міцна, при цьому володіє певною еластичністю. І це є ідеальними характеристиками матеріалу який використовують у виробництві взуття.


В інтернет магазині взуття iShoes.com.ua, Ви можете знайти взуття з різних видів шкіри. Так як покупці дуже часто цікавляться питанням якості використовуваних у виробництві матеріалів, ми коротко опишемо якими перевагами і недоліками, якщо вони є, володіє шкіра кожного виду.


Гладка пігментована шкіра.

Для виробництва цього виду матеріалу використовуються шкіри з незначними дефектами. В процесі обробки ці дефекти шліфуються і методом легкого тиснення наноситься візерунок, роблячи поверхню шкіри гладкою і однорідною. Після цього, на поверхню матеріалу наноситься шар фарби потрібного кольору.

Особливість такої технології в тому, що пористі елементи частково заповнюються в процесі фарбування фарбою. Така поверхня набуває підвищену стійкість до впливів зовнішніх факторів.


Гладка пігментована шкіра.

Для виробництва гладкої, натуральної шкіри підготовлену сировину спочатку повністю шліфують спеціальним механічним методом. Після шліфування, і перевірки на відповідність вимогам стандартів якості, на поверхню наносять кілька шарів фарби.

Перевага цього виду матеріалу в його високій стійкості до зовнішніх впливів і пошкоджень. Також такий метод виробництва дозволяє формувати широку кольорову гамму взуття однієї моделі. Взуття з гладкої шкіри не вимогливе в догляді і прослужить довгі роки.


Тиснена шкіра

Сировиною для виробництва тисненої шкіри, виступає звичайна гладка шкіра. Основна мета тиснення, це надати оригінальний естетичний вигляд поверхні виробу. Процес тиснення складається з декількох етапів. За допомогою спеціального обладнання, на поверхню шкіри наноситься необхідний орнамент або малюнок. Для надання шкірі високих експлуатаційних і естетичних характеристик, на неї наносять кілька шарів фарби і лаку.

Такий метод виробництва створює унікальні фактури шкір рідкісних тварин, а особливо рептилій. Тиснена шкіра, завдяки такій технології виробництва, володіє високими водовідштовхувальними властивостями.

У виробництві взуття, тиснену шкіру використовують для декорування зовнішнього вигляду окремих елементів чобіт, черевиків, туфель або босоніжок, що робить їх більш стильними та придають більшої цінності.


Замша

Напевно немає в світі жінки, у якої не було б пари взуття з натуральної замші. Замшу виробляють з тих же шкір що і гладку шкіру, тільки шліфують її абразивними матеріалами для надання оксамитового виду. Замшу виробляють двома методами.

При першому методі, сировинний матеріал розділяється на два шари. Перший використовується при виготовленні гладкої шкіри, про яку ми вже писали, а з другого шару, вже виробляють замшеву натуральну шкіру.

При другому способі виробництва, шкіра шліфується з внутрішньої сторони. Іноді цей метод називають виворітним, так як при його використанні лицьова сторона буде використана у внутрішній частині взуття.

Які ж особливості замші?

Взуття із замші завжди мало привабливий і дорогий зовнішній вигляд. Замша як матеріал дуже пористий, і це створює певний недолік, а саме високе поглинання і всмоктування води і вологи. Але незважаючи на це, замша не замінний матеріал для виробництва якісного взуття, так як через свою пористу структуру, дозволяє взуттю «дихати».

Щоб замшеве взуття служило довго, його потрібно носити тільки в суху погоду і здійснювати якісний догляд.


Нубук

Нубук також натуральний матеріал і його виробництво відбувається з відібраних м'яких зернистих видів шкір, які оброблені спеціальним барвником.

Після полірування лицьового боку, нубук виходить з дуже тонким і майже непомітним оксамитовим ворсом.

Особливості:

Туфлі, чобітки, кросівки, з нубуку завжди будуть мати привабливий і цікавий вид. Для збереження такого привабливого вигляду, потрібен ретельний догляд спеціальним засобами. У порівнянні з замшевим взуттям, нубук просочують водовідштовхувальними засобами, що робить його ще більш привабливим сировиною для виробництва взуття.


Просочений або нубук-ойл

Його ще називають промасленим нубуком і виробляють аналогічно виготовленню звичайного нубуку із застосуванням додаткової операції. Звичайний нубук пропускають через спеціальний пристрій, за допомогою якого на шкіру методом просочування, наноситься спеціальний шар масел з воском. Після цієї процедури, шкіра повинна остигати не менше доби.

Завдяки цій технології, матеріал набуває більш міцні властивості, він стає легшим і добре відштовхує бруд і воду.


Мита шкіра

Миту шкіру виробляють пропускаючи гладку шкіру через спеціальний гарячий прес. Специфічний потертий зовнішній вигляд створюється завдяки тому, що сировинний матеріал надходить під прес в мокрому вигляді. Може здатися, що після такої обробки, шкіра втрачає свої якості міцності, але ні, ці характеристики шкіри не страждають.

Особливості використання митої шкіри в тому, що з неї, як правило, роблять декоративні вставки в різні моделі взуття, для придання унікального зовнішнього вигляду.

Догляд за взуттям з цієї шкіри, не вимагає будь-яких особливостей, тому не завдає клопоту своєму власникові.


Зістарена шкіра

Зістарена шкіра на вигляд створює враження зберігання в собі унікальних секретів стародавнього виробництва. Але все набагато простіше. Ефект зістарення досягається шляхом нанесення фарби. Фарба на таку шкіру наноситься нерівномірно, таким чином в місцях нанесення тонкого шару створюється ефект потертості.


Лакова чи лакована шкіра

Лакова шкіра дуже часто формує помилкову думку про якість матеріалу, так як дуже схожа на ненатуральні матеріали, але насправді, це звичайна шкіра, покрита спеціальним складом, який полірується певними м'якими абразивами і для придання глибини покривається лаком.

Взуття з лакованої шкіри виглядає дуже ефектно, але вимагає до себе постійної уваги та обережності. Також таке взуття, ми не рекомендуємо носити в морози, так як лак може разтріскатись, а відновити початковий привабливий вигляд такого взуття, вже практично неможливо. Також варто відзначити, що це взуття не варто носити тривалий час, так як у нього дуже обмежені вентиляційні якості. Тому, як завжди, буває, завжди приходиться чимось жертвувати.